Bipromosyon ve Baskı, işinize değer katacak en doğru ürün ve servisi sunma odağı ile hizmet verir. Yetenekli ve uzman kadrosu ile doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yere servis ederek her zaman sizin ve işinizin yanındadır.

Promosyon ve Baskı

Hizmetlerimiz

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünler ile ilgili ihtiyaçlarınız için www.bipromosyon.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

3D Baskı

3D Baskı günümüz teknolojisinde gelinmiş en ileri seviye üretim metotlarından birisidir. Bilgisayar ortamında çizilen bir 3 boyutlu modelin gerçek ürüne katmanlı üretim tekniğiyle dönüştürülmesine 3 boyutlu baskı denmektedir. Bu teknik ile karmaşık geometrili ürünler üretmek oldukça mümkündür. 3D Baskı teknolojisinin altında yatan bu katmanlı üretim tekniği son yıllarda büyük bir gelişme göstererek masaüstünde çalışabilecek makineler haline gelmiştir.

3D yazıcılar; ürün tasarımı, tıp, mühendislik, mimarlık, medikal, otomotiv, aksesuar, kuyumculuk ve daha birçok sektörde kullanılıyor. 3D baskı için çeşitli 3d yazıcı modelleri ile pek çok malzeme ile üretim yapılabilmektedir.

Tüm ihtiyaçlarınız için www.bibaski.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların, kullanım amacına göre farklılık gösteren çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğidir. Diğer baskı yöntemlerine göre çok daha hızlı, pratik ve esnektir. Ofsete kıyasla daha hızlı baskı sürecine girme ve ofsette kullanılan metal parça veya kalıpların olmaması sebebiyle tercih edilmektedir. Dijital baskıda gün geçtikçe düşen maliyetler, bu sistemin yaygın kullanımını ve tercih edilmesini sağlamıştır. Kullanım açısından genellikle küçük boyutlu işler için başvurulmaktadır. Ofset baskıya göre daha maliyetli fakat çok daha hızlı bir yöntemdir.

Tüm ihtiyaçlarınız için www.bibaski.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ofset Baskı

Matbaacılıkta kullanılan Ofset baskı, kâğıt yüzeyine görüntü baskısı yapmak için bir asrı aşkın bir süredir kullanılan Günümüzde çok yaygın olan bir baskı tekniğidir. Maliyet-fayda oranı, yüksek kaliteli renk üretimi sağlaması ve hızlı ekonomik bir şekilde büyük baskı sayıları üretmesi nedeniyle ofset baskı çok geniş kullanım alanlarına sahip olmuştur. Geniş hacimli üretim matbaalarda kullanılan en uygun baskı çeşididir. Zorlu yazdırma işleri ve tutarlı renk üretimi için özellikle yararlı bir yöntemdir.

Tüm ihtiyaçlarınız için www.bibaski.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.