Nominal Şirketler Grubu markası tüm ürün, servis ve hizmetlerini genetik kodlarında yer alan “iş ortağının yanında olma, fayda üretme ve değer katma” kavramları çerçevesinde sunar. Nominal Şirketler Grubu iştirakinde yer alan tüm kişi, marka, şirket ve ürünler fayda ve değer odaklıdır.

Hizmetlerimiz

İşinize değer katalım

Nominal Patent, geçmişten gelen deneyimi, bilgi birikimi ve fayda odaklı hizmet anlayışı ile markanıza değer katar.

Nominal Patent, bilgi birikimi ve  tecrübesi ile markanızın Yurt İçi ve Yurt Dışı tüm Patent Tescil Başvurusu ve Araştırma süreçlerinde fayda üretir.

Nominal Patent, Endüstriyel Tasarım Hizmetleri başlığında; uzman kadrosu ile tasarım izleme ve rakip analizi uygulamalarını gerçekleştirerek Tasarım Araştırma, Yurt İçi ve Yurt Dışı Patent Tescil Başvurusu konularında markanıza fayda üretir.

Nominal  Patent, aşağıdaki başlıklarda işinize yaptığınız yatırıma ve verdiğiniz emeğe değer katacak fırsatlar sunarak fayda üretir.

Nominal Patent, markanıza fayda sağlayacak “Marka ve  Patent Hukuk Danışmanlığı, Devlet Destekleri Danışmanlığı, Telif Hakları Danışmanlığı, Domain (Alan Adı) Alımı, CE Belgesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” konularında tüm bilgi birikimi, deneyimi ve 7/24 hizmet anlayışı ile işinize değer katar.

Bipromosyon ve Baskı, işinize değer katacak en doğru ürün ve servisi sunma odağı ile hizmet verir. Yetenekli ve uzman kadrosu ile doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yere servis ederek her zaman sizin ve işinizin yanındadır.